Olbrzymia wpadka w FAMILIADZIE – Internauci nie wybaczają, HIT INTERNETU!

Familiada – chyba każdy z nas dobre kojarzy polski teleturniej emitowany w weekendy na kanale TVP2. Prowadzący Karol Strasburger wszystkich dobrze już przyzwyczaił swoim specyficznym poczuciem humoru i jego żartami, które nieraz obiegały już cały internet. Tym razem jednak to nie prowadzący znalazł się w centrum uwagi internautów.

Uczestnicy programu wykazali się olbrzymimi brakami elementarnej wiedzy, polskie społeczeństwo okrzyknęło tę wpadkę totalną kompromitacją i absurdem. W niedzielę, dzień przed wigilią na antenie TVP2 emitowany był kolejny odcinek „Familiady”. Rywalizacje między sobą jak zawsze toczyły dwie drużyny – drużyna Sióstr i drużyna Pasjonatów. Padło pytanie „Wymień przedwojennych aktorów i aktorki”. Jedyne na co zdołali odgadnąć to Eugeniusz Bodo i Pola Negri, natomiast podczas prób odgadywania padły takie nazwiska jak… Pola Raksa, Andrzej Perpeszko, Brigitte Bardot, ANNA JANTAR (?)

Na tablicy ukrywały się natomiast następujące nazwiska: Adolf Dymsza, Mieczysława Ćwiklińska, Hanka Ordonówna, Jadwiga Smosarska. Prowadzący robił co mógł, aby wybrnąć z tej kompromitującej dla uczestników i uczestniczek sytuacji jednak niesmak pozostał.

 

Filmik w internecie obejrzało już ponad 100 tysięcy osób, zobaczcie także:

 

A oto kilka komentarzy na temat niewiedzy uczestników:

 

„Wiedza dzisiejszych inżynierów magistrów i ogólnie tego pokolenia jest DRAMATYCZNIE słaba…” – pisze jeden z komentujących filmik.

 

„Idą tacy do telewizji, i się błaźnią publicznie przed całą Polską.”

 

„Co za dno, tą Anne Jantar bym sobie nawet darował i pozostawił bez odpowiedzi.”

 

 

 

Koniecznie udostępnij!

2 Komentarze

Dodaj komentarz