Niesamowite spotkanie po 40 latach rozłąki [WZRUSZAJĄCA HISTORIA]

Marcin Bołtryk dzięki pomocy internautów odszukał swoją koleżankę z wakacji sprzed 40 lat.
Patrycja Domagalska – dziewczynka z wiaderkiem na zdjęciu, albowiem o nią chodziło mężczyźnie który przypadkowo odnalazł w albumie pamiątkę z wakacjii.
O spotkaniu znajomi opowiedziała w programie „Dzień dobry TVN”

Ostatnie spotkanie Patrycji i Marcina było około 40 lat temu w Jastarni. Mieli zaledwie kilka lat i towarzyszli sobie praktycznie w każdej wolnej chwili.
W tamtym czasie ktoś zrobił im zdjęcie, dzięki którem po latach doprowadziło do spotkania.

Marcin przeglądał fotografie z dzieciństwa i przypadkowo zauważył owe zdjęcie. Nie mógł sobie przypomnieć kim była dziewczynka ale za wszelką cenę chciał dowiedzieć się kim była.
Opisał całą sytuację oraz wrzucił fotografie na portal społecznościowy.

Głupia sprawa. I w sumie nieważna. Ale chciałbym powtórzyć to zdjecie. Wtedy ( prawdopodobnie 1979) to była moja „narzeczona”. Wiem ( a raczej mama tak twierdzi ) że miała na imie Patrycja. To było w Jastarni. Fajnie było by ją odnaleźć i powtórzyć zdjęcie sprzed niemal 40 lat. To nie jest jakieś ważne czy pilne. Ani konieczne. Ot marzenie. Może dzięki Waszym udostępnienom się odnajdzie ta „moja” Patrycja. Może rozpozna swoją dzieciecą buzię. Dla ułatwienia: ten wyższy to ja  dziękuję  Ps. Nie oczekuje zdjecia w toplezie  donoszą mi, że Filip Chajzer może pomóc ( choć to wstyd prosić, bo to mało ważne) ale może ma czas. Ktoś zna ? Pana Filipa ? #szukampatrycji ? Albo coś 

 

 

O zdjęciu Patrycja dowiedziała się od swojego kuzyna, który przeglądając internet napotkał się na udostępniony przez Marcina post.

Nie wiedziałam, jak na to zareagować – opowiada Domagalska.
„Najpierw się zdzwonili, a w minioną środę w końcu spotkali się twarzą w twarz. Nie udało się to w Jastarni, jak planował Marcin. Do spotkania doszło w Warszawie (…) Były kwiaty, lekka trema i dużo śmiechu. A potem wspólna kawa i wspominanie wakacji sprzed lat” – relacjonuje stacja.
Czy Patrycji i Marcinowi uda się po latach powtórzyć zdjęcie w Jastarni? Może w przyszłym roku – mówi Domagalska.
Para przyjaciól zapewniła że będą utrzymywać przyjacielki kontakt.

Takowa historia udowadnia że świat jest bardzo mały i wszystko jest w życiu możliwe 🙂

Koniecznie udostępnij!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz